güzellik salonu cihaz ve malzemeleri, güzellik merkezi cihaz fiyatları, güzellik merkezi ekipmanları fiyatları, güzellik salonlarında kullanılan cihazlar ve en marka

ütüleme lazer epilasyon fiyatları, ütüleme lazer epilasyon cihaz fiyatları, profesyonel lazer epilasyon cihazları, shr buz lazer epilasyon

Hemen ARA
00905074602003

Radyo Frekans Cihazı

(8 votes, average: 4.88 out of 5)
Loading...

Mükemmel Soğutma başlıklı RF Cellex Cihazı
RF Cellex Cihazı Nedir ,

Radyo Frekans dalgalarını kullanarak insan vücudunda  bulunun fiziki doku bozukluklarını, selülit, sarkma ve  kırışıklıkların giderilmesinde kullanılan cihazın adıdır, güzellik uzmanları AR EF cihazı veya Radyo frekans cihazı diye tanımladığı cihazın adıdır. Radyo frekans, ısı kontrollü zayıflama yöntemidir.
RF Cellex, Soğutmalı Bipolar Radyo Frekans cihazı,
Sıkılaştırma, Gerdirme, Ütülemede mükemmel uygulama ve sonuçlar sunar.
Tüm dünyada güvenle kullanılan radyo frekans yöntemiyle, selülit ve bölgesel yağ dokularından kurtulmak artık çok kolay,  zahmetsiz,  etkili ve son derece güvenli. Özel soğutma sistemi sayesinde acısız ve ağrısız, Bandaj yok, morarma, kanama, ağrı yok.
Yağların erimesi, kolajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme, zayıflama, selülitlerin giderilmesi, toparlanma, sarkıkların giderilmesi, kırışıklıkların giderilmesine en iyi şekilde yardımcı olur.

Fibroblast ve kolejen uyarımını sağlayarak kırışıklıkların, sarkmaların azalmasını sağlar, yağ ve selülitin vücuttan atılımını kolaylaştırır, vücudun  daha genç ve pürüzsüz  görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca vücuda  sürülen ürünlerin emilimi ve etkilerini artırır.
RF Cellex Cihazında 3 adet  başlık vardır, bu başlıkların tamamı Bipolar ve soğutma destekli başlıklardır. Soğutma destekli  Bipolar başlıklar sayesinde vücutta morarma riski sıfırdır tabiî ki doğru kullanım şartı ile vücutta uygulamaları çok rahat bir şekilde ütü yapar gibi kullanılır.

 

 

COMMENTS

No comments yet. You can be the first filling the form below.

ADD A COMMENT

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Bize Yazın